Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 89,9% sub estimat

Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public a Comuna Pastraveni, Judetul NEAMT

Număr anunț
PC1002209
Autoritate contractantă
COMUNA PASTRAVENI (CUI 2614201)
Furnizor / câștigător
SIA INDUSTRY S.R.L. (CUI 42230250)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300.000 RON
Valoare atribuită
30.243 RON 89,9% sub estimat
Data publicării
20.12.2022 14:40
Anunț de atribuire
PCA1002026
Termen limită
11.01.2023 12:00
Documentație de atribuire
DF1167312

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
LUCRIS SERV SRL CUI RO 9998240

Valoare atribuită

30.243 RON

din 300.000 RON estimat 89,9%

Adjudecat la 10,1% din estimat · economie 269.757 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.