Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

SISTEME DE MONITORIZARE A BATERIILOR DE ACUMULATORI

Număr anunț
CN1050554
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
TEMA ENERGY S.A. (CUI 14389359)
Cod CPV
38431300-8 · Detectoare de defecte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.000 RON
Valoare atribuită
37.663 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
20.12.2022 09:52
Anunț de atribuire
CAN1102887
Termen limită
31.01.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1167387

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEMA ENERGY S.A. CUI RO 14389359
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SPRINTER 2000 SA CUI RO 6620460

Valoare atribuită

37.663 RON

din 38.000 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 337 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.