Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat
Revizii la Centrala Termica si furnizare piese de schimb cu montaj si punere in functiune incluse
- Număr anunț
- CN1050506
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- ELCOS SERVICE SRL (CUI 10185240)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.436.533,68 RON
- Valoare atribuită
- 6.663.800 RON 10,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.12.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1115839
- Termen limită
- 25.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 248-720447
- Documentație de atribuire
- DF1167265
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini CENTRALA TERMICA.docx.p7s
- FisaDate_DF1167265.pdf
- Model acord cadru si contract subsecvent servicii.doc.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELCOS SERVICE SRL CUI RO 10185240
Valoare atribuită
6.663.800 RON
din 7.436.533,68 RON estimat
10,4%
Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 772.733,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.