Atribuită
Anunț de participare
Revizie pentru documentația de zbor – hărți și manuale de navigație și up-date a bazelor de date de navigație aeriană pentru perioada 2024 – 2026
- Număr anunț
- CN1067018
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
- Cod CPV
- 72319000-4 · Servicii de furnizare de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.787.490,43 RON
- Data publicării
- 28.03.2024 13:01
- Termen limită
- 29.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 185123-2024
- Documentație de atribuire
- DF1209173
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
REGIONAL AIR SUPORT SRL CUI RO12020346
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
REGIONAL AIR SUPORT SRL CUI RO12020346
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
REGIONAL AIR SUPORT SRL CUI RO12020346
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.