Atribuită Anunț de participare

PACHET DE EXTRACTIE, TRANSPORT SI ASISTARE IN CONDITII EXTREME

Număr anunț
CN1050562
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
BRINOVA SRL (CUI 3385572)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.983.040 RON
Valoare atribuită
6.983.040 RON
Data publicării
22.12.2022 15:01
Anunț de atribuire
CAN1120095
Termen limită
30.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 248-723413
Documentație de atribuire
DF1167144

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRINOVA SRL CUI 3385572

Valoare atribuită

6.983.040 RON

din 6.983.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.