Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Asigurare voluntară de sanatate pentru angajatii DELGAZ GRID S.A.
- Număr anunț
- CN1050555
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66512210-7 · Servicii de asigurare voluntara de sanatate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.072.952 RON
- Valoare atribuită
- 19.069.304,40 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.12.2022 15:01
- Anunț de atribuire
- CAN1100902
- Termen limită
- 25.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 248-713961
- Documentație de atribuire
- DF1167430
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SIGNAL IDUNA ASIGURARE REASIGURARE S.A. CUI 23545104
Asociați 1
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Valoare atribuită
19.069.304,40 RON
din 20.072.952 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 1.003.647,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.