Atribuită
Anunț de participare
Achiziţia execuţiei lucrărilor inclusiv organizarea de șantier pentru proiectul „Reamenajarea infrastructurii pe coridorul deservit de transportul public local pe zona Vest–Centru a Mun. Târgu Mureș” finanțat prin POR 2014-2020, Axa prioritară 4,Prioritatea de investiții 4e,Obiectivul Specific 4.1–Red emisiilor de carbon în mun reședință de jud prin investiții bazate planurile de de mobil. urbana
- Număr anunț
- CN1050570
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- GEIGER TRANSILVANIA SRL (CUI 8844358)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.232.057,16 RON
- Valoare atribuită
- 43.935.673,86 RON
- Data publicării
- 22.12.2022 15:01
- Anunț de atribuire
- CAN1111676
- Termen limită
- 13.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 248-716038
- Documentație de atribuire
- DF1167402
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_de_sarcini-semnat.pdf.p7s
- CD Doja executie lucrari.7z-semnat.001.p7s
- CD Doja executie lucrari.7z-semnat.002.p7s
- CD Doja executie lucrari.7z-semnat.003.p7s
- CD Doja executie lucrari.7z-semnat.004.p7s
- FisaDate_DF1167402.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Proiect_contract_lucrari-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ASTOR COM SRL CUI RO 3445623
Asociați 3
ASPHAROM SRL CUI RO 15554632
GEIGER TRANSILVANIA SRL CUI 8844358
INSTA GRUP S.A. CUI RO 9808027
Valoare atribuită
43.935.673,86 RON
din 38.232.057,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro