Atribuită Anunț de participare

Servicii de curățenie sedii de birouri Primăria Galați

Număr anunț
CN1050548
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
K1 TOT SRL (CUI 32677449)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700.000 RON
Valoare atribuită
4.237.312,51 RON
Data publicării
22.12.2022 15:00
Anunț de atribuire
CAN1103423
Termen limită
25.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 248-713996
Documentație de atribuire
DF1167434

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
K1 TOT SRL CUI 32677449
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CIP AVANTAJ SRL CUI 18605579
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
TASSID HOLDING SRL CUI RO 30805223
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.237.312,51 RON

din 2.700.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.