Atribuită Cumpărare directă

service centrala Telefonica Hipath 3750

Număr anunț
DA34779248
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
MARITEL SRL (CUI 2395071)
Cod CPV
50334110-9 · Servicii de intretinere a retelei telefonice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.712 RON
Data publicării
03.01.2024 13:42
Data finalizării
04.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.712 RON