Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Proiectare şi execuţie lucrări în cadrul proiectului „Asfaltare drumuri comunale si satesti in Comuna Lapusata Jud. Valcea”

Număr anunț
SCN1118770
Autoritate contractantă
Comuna Lapusata (Primaria Comunei Lapusata) (CUI 2541495)
Furnizor / câștigător
RODIAN INVEST SRL (CUI 23090797)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.290.189,27 RON
Valoare atribuită
8.281.538,09 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
23.12.2022 18:14
Anunț de atribuire
SCNA1082668
Termen limită
09.01.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1167658

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RODIAN INVEST SRL CUI RO23090797

Valoare atribuită

8.281.538,09 RON

din 8.290.189,27 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 8.651,18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.