Anulată
Anunț de participare
Proiectare și Execuție pentru obiectivul CENTRU PENTRU COORDONAREA ȘI CONDUCEREA INTERVENȚIILOR ÎN SITUAȚII DE URGENȚĂ, cod proiect HUSKROUA/1901/8.1/0059 actualizat
- Număr anunț
- SCN1118739
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Cod CPV
- 45216125-6 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii de urgenta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.968.725,71 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 23.12.2022 13:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1083610
- Termen limită
- 23.01.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1167782
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Caiet de sarcini lucrari si dotari CCCISU.pdf.p7s
- 2.1.Specificatii tehnice dotari Lot 1.pdf.p7s
- 2.2.Specificatii tehnice Lot 2 Statie mobila de telecomunicatii.pdf.p7s
- 3 SF CJMM ISU REVIZUIT 2022 .pdf.p7s
- 4.Detaliere factori de evaluare Lot 1 si Lot 2.pdf.p7s
- 5.CU CCCI MM 2017.pdf.p7s
- 6.Aviz CTE CJ Maramures.pdf.p7s
- 7.Formulare CCCISU parte 1.pdf.p7s
- 8.Model Acord contractual lucrari.pdf.p7s
- 9.Contract furnizare produse CCCISU-COMAND-model.pdf.p7s
- Aviz CTE CJ Maramures.pdf.p7s
- FisaDate_DF1167782.pdf
- Formular B specificatii echipamente editabil lot 2 - Cristi.docx.p7s
- Formulare COMAND-CCCISU noe 2022-editabil.doc.p7s
- Formular Prop tehn lot 1 COMAND dec 2022 - editabil.docx.p7s
- SF partea scrisa.PDF.p7s
- SF Parte desenata.pdf.p7s
Loturi (2)
Estimat: 10.968.725,71 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Execuția de lucrări și prest de servicii de proiectare și asist… | 10.125.725,71 RON | Anulat | — |
| 2 | Stație mobilă de telecomunicații | 843.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Subcontractanți 9
ARAM PLAN PROIECT S.R.L. CUI 38830176
ASCENSOR ADVERTISING SRL CUI 21770894
EDS ELECTRIC SRL CUI RO18774284
EVO DIGILINE SRL CUI RO35213397
Instal5F Construct CUI RO18374130
ITS GROUP SRL CUI RO 15344371
MATRIX COMPUTERS SRL CUI RO 14233804
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
TOPOCONS S.R.L. CUI RO19151179
Terți + subcontractanți 1
VIDYA PROJECT SRL CUI RO17325015
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.