Atribuită
Anunț de participare
Realizarea lucrărilor de înregistrare sistematică a imobilelor în sectoare cadastrale în vederea înscrierii imobilelor în sistemul integrat de cadastru și carte funciară, aparținând aparţinând UAT Comuna SECU , judeţul Dolj
- Număr anunț
- SCN1118727
- Autoritate contractantă
- COMUNA SECU (CUI 5046734)
- Furnizor / câștigător
- ANDCAD S.R.L. (CUI 28191180)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268.907,56 RON
- Valoare atribuită
- 268.837,80 RON
- Data publicării
- 23.12.2022 11:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1085296
- Termen limită
- 06.01.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1167740
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANDCAD S.R.L. CUI 28191180
Valoare atribuită
268.837,80 RON
din 268.907,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro