Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul „Modernizare drumuri de interes local în comuna Coarnele Caprei, județul Iasi”
- Număr anunț
- SCN1118725
- Autoritate contractantă
- COMUNA COARNELE CAPREI (CONSILIUL LOCAL COARNELE CAPREI) (CUI 4541238)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT & DRUM SRL (CUI 14719007)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.187.594,10 RON
- Valoare atribuită
- 3.182.907,30 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.12.2022 11:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1084459
- Termen limită
- 16.01.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1167662
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCT & DRUM SRL CUI RO 14719007
Asociați 1
GOLDEXO GRUP COARNELE CAPREI S.R.L. CUI 43492322
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENVIRO CONSTRUCT SRL CUI 18361695
Valoare atribuită
3.182.907,30 RON
din 3.187.594,10 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 4.686,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.