Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare, asistență tehnică din partea proiectantului și execuția lucrării: ” PROIECTARE ALEI CAROSABILE IN LUNGIME DE 3,6 KM ÎN COMUNA FÂNTÂNELE, JUDEȚUL CONSTANȚA”
- Număr anunț
- SCN1118698
- Autoritate contractantă
- COMUNA FANTANELE (CUI 17749029)
- Furnizor / câștigător
- GETNIC CONSTRUCT SERV SRL (CUI 16900629)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.353.408,97 RON
- Valoare atribuită
- 7.353.408,97 RON
- Data publicării
- 23.12.2022 05:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1085885
- Termen limită
- 09.01.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1167678
Documente
Documentația de atribuire
- 3_aviz salubritate.pdf.p7s
- 3_draft_contract_alei_fantanele.pdf.p7s
- 5_Caiet sarcini_rev_1.pdf.p7s
- 7_Formulare.doc.p7s
- Aviz apa-canal ALEI CAROSABILE.pdf.p7s
- Aviz mediu - Alei.pdf.p7s
- CU ALEI.pdf.p7s
- Extrase CF - Alei.pdf.p7s
- FisaDate_DF1167678.pdf
- Intructiuni_Ofertanti.pdf.p7s
- Memoriu.pdf.p7s
- Planse.pdf.p7s
- Raport expertiza tehnica.pdf.p7s
- Studiu geotehnic.pdf.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GETNIC CONSTRUCT SERV SRL CUI RO 16900629
Asociați 1
PROVIA DESIGN SRL CUI RO18403766
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ASFALT DOBROGEA SRL CUI RO24084904
Asociați 1
CONSULTANT PROIECT & MANAGEMENT S.R.L. CUI RO 18020035
Valoare atribuită
7.353.408,97 RON
din 7.353.408,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro