Anulată
Anunț de participare
Servicii de proiectare si executie aferent obiectivului "Varianta Ocolitoare Paulesti "
- Număr anunț
- CN1050723
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.935.319 RON
- Data publicării
- 25.12.2022 17:00
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 01.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 250-732526
- Documentație de atribuire
- DF1167852
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Studiu de fezabilitate.7z.001.p7s
- 1. Studiu de fezabilitate.7z.002.p7s
- 2. Certificat de urbanism_Avize_Acorduri.7z.001.p7s
- 2. Certificat de urbanism_Avize_Acorduri.7z.002.p7s
- 2. Certificat de urbanism_Avize_Acorduri.7z.003.p7s
- 2. Certificat de urbanism_Avize_Acorduri.7z.004.p7s
- 3. Formulare Paulesti.doc.p7s
- 3. Raport evaluare.pdf.p7s
- 4. Contract_PE_HG_1.REV.1.doc.p7s
- 6. Coridor exproprieri - vizat OCPI.7z.001.p7s
- CS_Varianta Ocolitoare Paulesti.pdf.p7s
- DG ACTUALIZAT_PAULESTI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1167852.pdf
- HCJ 161.pdf.p7s
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
STRABAG SRL CUI RO 6891914
Subcontractanți 10
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
DONPREST COM SRL CUI RO5794140
GLOBAL STRUCT DESIGN SRL CUI 34279342
INFRA PLAN SRL CUI RO13722381
MANRO SRL CUI RO 12280079
MUZEUL JUDETEAN DE ISTORIE SI ARHEOLOGIE PRAHOVA CUI 2843442
PROTELCO SA CUI 8606690
SANEL SRL CUI RO 14069087
PESIT ROM SRL CUI RO 6454120
VENTOR GRUP CONSULTING S.R.L. CUI RO 24357117
Terți + subcontractanți 1
STUDIO CORONA S.R.L. CIVIL ENGINEERING CUI 06555710018
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
OYL COMPANY HOLDING AG SRL CUI RO 18741783
Asociați 3
CREATIVE ROAD DESIGN SRL CUI 35264633
DELTA ANTREPRIZA DE CONSTRUCTII SI MONTAJ 93 S.R.L. CUI RO 3575631
PROSPECT DRILL S.R.L. CUI RO 23469376
Subcontractanți 3
CON METAL CF SRL CUI RO 16494563
ELEKTRA INVEST SRL CUI 17554302
VIREO ENVIROCONSULT SRL CUI 29372720
Terți + subcontractanți 1
3TI PROGETTI ITALIA - INGEGNERIA INTEGRATA S.P.A. CUI 07025291001
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Subcontractanți 9
EPC - CONSULTANTA DE MEDIU SRL CUI 13280921
GRAFIC TENDS S.R.L. CUI RO16512643
INFRA PLAN SRL CUI RO13722381
MANRO SRL CUI RO 12280079
MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA CUI 4417192
PIROTEHNIC OSB SRL CUI RO12916380
PROTELCO SA CUI 8606690
SANEL SRL CUI RO 14069087
PESIT ROM SRL CUI RO 6454120
Valoare estimată
134.935.319 RON
Deschise acum pe acest cod
30 licitații deschise pe 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.