Atribuită Anunț de participare

Acord cadru alimente necesare asigurarii hranei persoanelor private de libertate 2023

Număr anunț
CN1050703
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI RO11964885)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15331427-6 · Piure concentrat de tomate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225.750 RON
Valoare atribuită
463.279 RON
Data publicării
25.12.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1099598
Termen limită
23.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 250-730942
Documentație de atribuire
DF1167759

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Adjudecat: 463.279 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pasta de tomate APRO-COM-IMPEX S.R.L. · STEDYAN COM,APRO-COM-IMPEX S.R.L.,CARLAND S.R.L. 4 contracte 212.050 RON
APRO-COM-IMPEX S.R.L. · contract 27160 · 09.03.2023 11.100 RON
APRO-COM-IMPEX S.R.L. · contract 48296 · 06.10.2023 40.700 RON
STEDYAN COM,APRO-COM-IMPEX S.R.L.,CARLAND S.R.L. · contract 26688b · 06.03.2023 149.150 RON
APRO-COM-IMPEX S.R.L. · contract 36358 · 12.06.2023 11.100 RON
2 Rosii in bulion APRO-COM-IMPEX S.R.L. 4.750 RON
3 Biscuiti CARLAND S.R.L. 17.320 RON
4 Ulei floarea soarelui CARLAND S.R.L.,STEDYAN COM,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · STEDYAN COM 5 contracte 186.446 RON
CARLAND S.R.L.,STEDYAN COM,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 26688a · 06.03.2023 149.150 RON
STEDYAN COM · contract 27161 · 09.03.2023 4.440 RON
STEDYAN COM · contract 36356 · 12.06.2023 5.328 RON
STEDYAN COM · contract 48297 · 06.11.2023 22.200 RON
STEDYAN COM · contract 24088 · 06.02.2024 5.328 RON
5 Zahar CARLAND S.R.L. 4 contracte 42.713 RON
CARLAND S.R.L. · contract 51974 · 10.11.2023 13 RON
CARLAND S.R.L. · contract 36357 · 12.06.2023 18.460 RON
CARLAND S.R.L. · contract 46683 · 21.09.2023 9.380 RON
CARLAND S.R.L. · contract 27159 · 09.03.2023 14.860 RON

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APRO-COM-IMPEX SRL CUI RO 9279406
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

463.279 RON

din 225.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.