Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat
Achizitie pachet dotare echipamente IT&C pentru UAT/SPAS în cadrul proiectului “HUB de Servicii MMPS - SII MMPS”, cod SMIS 130963 (multifunctionale si echipamente comunicatii)
- Număr anunț
- CN1050726
- Autoritate contractantă
- Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 30120000-6 · Echipament de fotocopiere si de tiparire offset (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.405.098,32 RON
- Valoare atribuită
- 16.902.065,50 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.12.2022 21:00
- Anunț de atribuire
- CAN1105306
- Termen limită
- 08.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 251-732582
- Documentație de atribuire
- DF1167754
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTE-signed.pdf
- caiet sarcini echip UAT-signed.pdf
- FisaDate_DF1167754.pdf
- formulare-signed.pdf
- model contract.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 18.405.098,32 RON Adjudecat: 16.902.065,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Multifuncționale color A3, Multifuncționale color A4, Servicii … | 9.445.550 RON | CHROME COMPUTERS | 9.111.796,50 RON ↓3,5% |
| 2 | Echipamente de comunicații, Servicii instalare echipamente de c… | 8.959.548,32 RON | SC METAMINDS SA | 7.790.269 RON ↓13,1% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METAMINDS S.A. CUI 34770594
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
WI-NOVATION SRL CUI RO 18967218
Terți susținători 1
NETWORK ONE DISTRIBUTION SRL CUI 15056387
Valoare atribuită
16.902.065,50 RON
din 18.405.098,32 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 1.503.032,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.