Atribuită Anunț de participare

Servicii de mentenanta preventiva si corectiva pentru echipamentele de securitate ETD, model Quantum Sniffer

Număr anunț
SCN1118805
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
Furnizor / câștigător
BUSINESS PLUS SRL (CUI 15732322)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93.000 RON
Valoare atribuită
93.000 RON
Data publicării
27.12.2022 09:53
Anunț de atribuire
SCNA1082865
Termen limită
13.01.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1167970

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BUSINESS PLUS SRL CUI RO 15732322

Valoare atribuită

93.000 RON

din 93.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.