Atribuită Anunț de participare

PACHETE REACTIVI PENTRU analizor hematologic SYSMEX xn 1000 pure ret si analizor hematologic SYSMEX xn 550 RET BF

Număr anunț
CN1067152
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188.443 RON
Valoare atribuită
188.443 RON
Data publicării
02.04.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1126814
Termen limită
13.05.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
193197-2024
Documentație de atribuire
DF1209522

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 188.443 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 pachet reactivi analizor hematologic SYSMEX xn 1000 pure ret
2 pachet reactivi analizor hematologic SYSMEX xn 550 RET BF Top Diagnostics S.R.L. 188.443 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840

Valoare atribuită

188.443 RON

din 188.443 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.