Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat
Evacuare ape pluviale in comuna Tartasesti pe DN7, km 22+500 - km 31+300
- Număr anunț
- SCN1118803
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- STRABENBAU LOGISTIC SRL (CUI 33221610)
- Cod CPV
- 45231100-6 · Lucrari generale de constructii de conducte (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.348.338,34 RON
- Valoare atribuită
- 16.856.348,98 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.12.2022 09:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1089982
- Termen limită
- 27.01.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1167985
Documente
Documentația de atribuire
- 10.Document de avizare nr. 5172-25.02.2022-Evacuare ape pluviale Tartasesti.pdf.p7s
- 11.Lista fara valori.PDF.p7s
- 12.Ordin MT nr. 527-18.05.2022 - Reaprobare indicatori MT - Evacuare ape pluviale Tartasesti.pdf.p7s
- 13.PT Parti Desenate-compressed.pdf.p7s
- 14.PT Parti Scrise_compressed.pdf.p7s
- 15.PT Proiect Protejare si mutare Gaz.pdf.p7s
- 1.Caiet de sarcini Evacuare ape pluviale cu anexe fara valori.pdf.p7s
- 3.1.Contract de executie Partea I DN 7 - TARTASESTIpdf.p7s
- 3.2.Contract de executie Partea II CG DN 7 - TARTASESTI.pdf.p7s
- 3.3.Contract de executie Partea II CS DN 7 - TARTASESTI-verificat.pdf.p7s
- 6.Autorizatie de construire nr. 61-05.04.2022 - Evacuare ape pluviale Tartasesti.pdf.p7s
- 7.AVIZ 32 CTE DRDP Bucuresti - faza PTE - 18.05.2022.pdf.p7s
- 8.Aviz CTE MTI nr. 47-56-19.04.2022 Evacuare ape Tartasesti DN7.pdf.p7s
- FisaDate_DF1167985.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STRABENBAU LOGISTIC SRL CUI RO33221610
Terți susținători 1
HYDROSTROY AD CUI BG103029862
Subcontractanți 1
NESS PROIECT EUROPE SRL CUI RO 27503616
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
HYATT DEVELOPMENT 2011 SRL CUI 28953180
Asociați 1
MOTRIS COMPANY SRL CUI RO 18672047
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
COSTRUZIONI GENERALI SUD MUNTENIA CUI 18207280
Asociați 5
COSTRUZIONI GENERALI SUD CUI 06555141214
ILVA IMPEX SRL CUI RO 7790950
INFO ADRIANO SRL CUI RO 21841855
MOBILZONE SRL CUI 17947948
MURAL SERV SRL CUI 22983050
Valoare atribuită
16.856.348,98 RON
din 18.348.338,34 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 1.491.989,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.