Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,2% sub estimat
Clesti de mana, Truse de scule, Becuri auto
- Număr anunț
- CN1050797
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.167,60 RON
- Valoare atribuită
- 72.643,08 RON 32,2% sub estimat
- Data publicării
- 28.12.2022 08:55
- Anunț de atribuire
- CAN1099369
- Termen limită
- 30.01.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1168022
Documente
Documentația de atribuire
- 6. Instructiuni Clesti.docx.p7s
- 7. -MODEL A.C. si Subs. Clesti.doc.p7s
- 8. - MODELE FORMULARE Clesti .doc.p7s
- Caiet de sarcini Clesti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1168022.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 72.643,08 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT 1 - Clesti de mana, 2. Truse de scule | — | S.C. UNIOR-TEPID S.R.L. S.R.L. | 19.511,28 RON |
| 2 | Truse de scule, 1. LOT 1 - Clesti de mana | — | S.C. UNIOR-TEPID S.R.L. S.R.L. 2 contracte | 53.131,80 RON |
| S.C. UNIOR-TEPID S.R.L. S.R.L. · contract 40614 · 09.03.2023 | 39.110 RON | |||
| S.C. UNIOR-TEPID S.R.L. S.R.L. · contract 42789 · 19.09.2023 | 14.021,80 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Valoare atribuită
72.643,08 RON
din 107.167,60 RON estimat
32,2%
Adjudecat la 67,8% din estimat · economie 34.524,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.