Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare motorina Euro 5
- Număr anunț
- CN1067240
- Autoritate contractantă
- PUBLITRANS 2000 S.A. (CUI 13008995)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 84.611.588,87 RON
- Data publicării
- 03.04.2024 13:02
- Anunț de atribuire
- CAN1129406
- Termen limită
- 08.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 193774-2024
- Documentație de atribuire
- DF1210165
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD-CADRU_motorina_martie 2024.docx.p7s
- Caiet de sarcini motorina_aprilie 2024.docx.p7s
- CONTRACT SUBSECVENT_motorina_martie 2024.docx.p7s
- FisaDate_DF1210165.pdf
- Formulare si modele de documente_motorina_aprilie 2024.docx.p7s
- Propunere financiara_Formularul nr.5_motorina_martie 2024.xlsx.p7s
- Propunere tehnica_Formularul nr.10_motorina_aprilie 2024.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OSCAR DOWNSTREAM SRL CUI RO 13991630
Valoare atribuită
84.611.588,87 RON
din 63.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro