Anulată
Anunț de participare
MM-SER-05 - Asistenta Tehnica pentru Digitalizare Servicii OR, Dezvoltare sistem de CyberSecurity, Management si Sistem de Masuri pentru Eficientizare Energetica din cadrul „Proiectului regional de dezvoltare a infrastructurii de apă și apă uzată în județul Maramureș”
- Număr anunț
- CN1067237
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI RO9710087)
- Cod CPV
- 72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.431.738 RON
- Data publicării
- 03.04.2024 13:02
- Termen limită
- 20.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 196338-2024
- Documentație de atribuire
- DF1210149
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI AT DIGITALIZARE SI EFICIENTA ENERGETICA_rev.1.doc.p7s
- CONDITII CONTRACT.DOCX.p7s
- CONTRACT DE PRESTARI SERVICII DIGITALIZARE_rev.1.docx.p7s
- FisaDate_DF1210149.pdf
- Formulare digitizare.docx.p7s
- MM-SER-05-Anexa 1 la Fisa de date_rev.1.docx.p7s
- MM-SER-05-Anexa 2 factori de evaluare_rev.1.docx.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.