Atribuită
Anunț de participare
Echipamente TIC si licente software pentru Liceul Tehnologic Henri Coanda Targu Jiu in cadrul proiectului „Creșterea calității infrastructurii de învățământ prin dotarea cu echipamente digitale, mobilier si materiale didactice a unităților de învățământ din Municipiul Targu Jiu”
- Număr anunț
- CN1067218
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 536.174,86 RON
- Data publicării
- 03.04.2024 13:03
- Termen limită
- 21.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 193783-2024
- Documentație de atribuire
- DF1209656
Documente
Documentația de atribuire
- Anexe-Caiet-de-sarcini IT Liceul Tehnologic Henri Coanda.docx.p7s
- Aviz CTE PM Tg Jiu IT Liceul Tehnologic Henri Coanda.pdf.p7s
- Caiet sarcini IT Liceul Tehnologic Henri Coanda.pdf.p7s
- FisaDate_DF1209656.pdf
- Formulare IT Liceul Tehnologic Henri Coanda.doc.p7s
- Model contract IT Liceul Tehnologic Henri Coanda.doc.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
STARCHASER S.R.L. CUI RO6491993
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELTOP SRL CUI RO 2159798
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STARCHASER S.R.L. CUI RO6491993
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.