Atribuită
Anunț de participare
Furnizare de reactivi cu punere la dispozitie a unui analizor automat de biochimie
- Număr anunț
- CN1067300
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Furnizor / câștigător
- ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.374.902 RON
- Valoare atribuită
- 1.562.644,02 RON
- Data publicării
- 03.04.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1129410
- Termen limită
- 13.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 194656-2024
- Documentație de atribuire
- DF1209943
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Declaratie functii de conducere-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1209943.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7m
- Model Acord cadru fara reluarea competitiei + anexe-semnat.pdf.p7m
- Model contract subsecvent fara reluarea competitiei-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Valoare atribuită
1.562.644,02 RON
din 1.374.902 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro