Atribuită Anunț de participare

“Furnizare carburanti auto prin intermediul bonurilor valorice”

Număr anunț
CN1067301
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.691.712,85 RON
Valoare atribuită
4.964.306,43 RON
Data publicării
03.04.2024 13:02
Anunț de atribuire
CAN1133081
Termen limită
08.05.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
194503-2024
Documentație de atribuire
DF1210024

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

4.964.306,43 RON

din 3.691.712,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.