Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,4% sub estimat
„Lucrari de executie si montaj structuri (cadre) metalice, falturi, confectii din material compozit, usi metalice cu parte vitrata, usi rezistente la foc (90 minute, respectiv 30 minute, dupa caz) pentru scoala primara si gimnaziala cu 1000 elevi si sala sport din comuna Chiajna”
- Număr anunț
- SCN1119002
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL CHIAJNA (CUI 4364527)
- Furnizor / câștigător
- STAFF SRL (CUI 4280612)
- Cod CPV
- 45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.659.070,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.519.213,66 RON 8,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.12.2022 14:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1083568
- Termen limită
- 16.01.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1168373
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STAFF SRL CUI RO 4280612
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MURAL SERV SRL CUI 22983050
Asociați 1
COSTRUZIONI GENERALI SUD CUI 06555141214
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
WORLD TRANS SYSTEMS SRL CUI RO32275964
Valoare atribuită
1.519.213,66 RON
din 1.659.070,88 RON estimat
8,4%
Adjudecat la 91,6% din estimat · economie 139.857,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.