Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat

Furnizare echipamente gaze medicale la obiectivul de investiții „Extinderea/dotarea infrastructurii UPU din cadrul Spitalului Județean de Urgență Reșița”, finanțat prin POR 2014-2020, Axa Prioritară 8 – Dezvoltarea infrastructurii sanitare și sociale

Număr anunț
CN1050895
Autoritate contractantă
JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
Furnizor / câștigător
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39292806)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.174,05 RON
Valoare atribuită
79.856,82 RON 11,4% sub estimat
Data publicării
30.12.2022 08:51
Anunț de atribuire
CAN1099733
Termen limită
06.02.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1168264

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

79.856,82 RON

din 90.174,05 RON estimat 11,4%

Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 10.317,23 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.