Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat
Motorină Euro Diesel în regim de scutire de la plata accizelor
- Număr anunț
- SCN1118957
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- KASANDRA IMPEX SRL (CUI 8925703)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.071.000 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.12.2022 08:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1082954
- Termen limită
- 12.01.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1168274
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KASANDRA IMPEX SRL CUI RO 8925703
Valoare atribuită
1.071.000 RON
din 1.260.000 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 189.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.