Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat
Aparate de aer condiţionat
- Număr anunț
- CN1050890
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- ECO ELECTRONICS SHOP S.R.L. (CUI 42543290)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104.729 RON
- Valoare atribuită
- 92.496 RON 11,7% sub estimat
- Data publicării
- 30.12.2022 08:01
- Anunț de atribuire
- CAN1104174
- Termen limită
- 08.02.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1168194
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Draft contract.docx.p7s
- FisaDate_DF1168194.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECO ELECTRONICS SHOP S.R.L. CUI 42543290
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRIVAS GRUP S.R.L. CUI RO4588222
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRIMTECH SRL CUI 18336217
Valoare atribuită
92.496 RON
din 104.729 RON estimat
11,7%
Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 12.233 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.