Atribuită Cumpărare directă

Servicii de pompieri si de salvare

Număr anunț
DA34779334
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
Brancz Stefan PFA (CUI 37308310)
Cod CPV
75251000-0 · Servicii de pompieri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
50.400 RON
Data publicării
03.01.2024 13:42
Data finalizării
04.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.400 RON