Atribuită Anunț de participare

Ex de lucrări – rest de ex proiect de interv de urgență şi serv de asistență tehnică pe per de ex a lucrărilor, întocmire raport la terminarea ex lucrărilor, prog de urmărire a comportării lucrării în timp, precum și orice doc de proiectare ce poate fi necesară în per de ex a lucrărilor“Consolidare, reabilitare și dotare Ansamblu Mănăstiresc Tismana (C1, C2, C3), oraș Tismana, județul Gorj” - 2139

Număr anunț
CN1067331
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
IASICON SA (CUI 1957821)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.464.759,76 RON
Valoare atribuită
8.464.011,23 RON
Data publicării
02.04.2024 14:57
Anunț de atribuire
CAN1130163
Termen limită
22.04.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1209596

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
IASICON SA CUI RO 1957821
Asociați 1
POLARH DESIGN SRL CUI RO 389642

Valoare atribuită

8.464.011,23 RON

din 7.464.759,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.