Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,8% sub estimat
Supervizare pentru proiectarea și execuția lucrărilor aferente proiectului “D.A.N.U.B.E. – Rețea de acces la Dunăre – Deblocarea circulației în Europa prin dezvoltarea în România a unei infrastructuri de porturi TEN-T de înaltă calitate în condiții economice optime – Port Giurgiu”
- Număr anunț
- SCN1119081
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI RO1284717)
- Furnizor / câștigător
- TPF INGINERIE S.R.L. (CUI 26985401)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 745.000 RON
- Valoare atribuită
- 679.763 RON 8,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.01.2023 08:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1089425
- Termen limită
- 23.02.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1168509
Documente
Documentația de atribuire
- 03. Formulare_Giurgiu.doc
- 3.Memoriu tehnic-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Supervizare Giurgiu-semnat.PDF.p7s
- Conditii contractuale Supervizare Giurgiu-semnat.PDF.p7s
- Conventie SSM Supervizare Giurgiu-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1168509.pdf
- Formulare Supervizare Giurgiu-semnat.PDF.p7s
- Instructiuni supervizare Giurgiu-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TPF INGINERIE S.R.L. CUI RO 26985401
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONSITRANS SRL CUI RO 2629539
Valoare atribuită
679.763 RON
din 745.000 RON estimat
8,8%
Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 65.237 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.