Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 90,1% sub estimat
ACORD - CADRU DE FURNIZARE CABLURI SI PRODUSE CONEXE
- Număr anunț
- CN1050993
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- SMD PLUS TECHNOLOGY SRL (CUI 32347157)
- Cod CPV
- 44320000-9 · Cabluri si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.552.377,06 RON
- Valoare atribuită
- 1.043.603,80 RON 90,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.01.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1109843
- Termen limită
- 14.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 005-008120
- Documentație de atribuire
- DF1168404
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1168404.pdf
- SECTIUNEA III_Caiet de sarcini _CABLURI SI PRODUSE CONEXE.docx.p7s
- SECTIUNEA IV MODEL Acord cadru_anexa 1 .docx.p7s
- SECTIUNEA IV MODEL Acord cadru_anexa 2.docx.p7s
- SECTIUNEA IV MODEL Acord cadru _CABLURI SI PRODUSE CONEXE.docx.p7s
- SECTIUNEA V - Formulare _CABLURI SI PRODUSE CONEXE.docx.p7s
- SECTIUNEA V Formularul oferta tehnica nr 7_ CABLURI SI PRODUSE CONEXE.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 2.133.388 RON Adjudecat: 1.043.603,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CABLURI FIBRA OPTICA | 266.460 RON | Anulat | — |
| 2 | CABLURI CURENTI SLABI | 842.130 RON | Anulat | — |
| 3 | ACCESORII CABLURI CURENTI SLABI | 1.024.798 RON | SMD PLUS TECHNOLOGY SRL 7 contracte | 1.043.603,80 RON |
| SMD PLUS TECHNOLOGY SRL · contract 341607 · 17.01.2024 | 7.128,60 RON | |||
| SMD PLUS TECHNOLOGY SRL · contract 343838 · 28.02.2024 | 103.468 RON | |||
| SMD PLUS TECHNOLOGY SRL · contract 351311 · 08.08.2023 | 919.007 RON | |||
| SMD PLUS TECHNOLOGY SRL · contract 357090 · 15.11.2024 | 2.808 RON | |||
| SMD PLUS TECHNOLOGY SRL · contract 348722 · 30.06.2025 | 4.826,50 RON | |||
| SMD PLUS TECHNOLOGY SRL · contract 354386 · 16.09.2024 | 5.955,70 RON | |||
| SMD PLUS TECHNOLOGY SRL · contract 351551 · 16.08.2023 | 410 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SMD PLUS TECHNOLOGY SRL CUI RO 32347157
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION PROTECTION S.R.L. CUI RO 25146010
Valoare atribuită
1.043.603,80 RON
din 10.552.377,06 RON estimat
90,1%
Adjudecat la 9,9% din estimat · economie 9.508.773,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.