Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat
Achiziția de mobilier în cadrul proiectului “DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE UNITĂȚI DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR, MUNICIPIUL CÂMPINA, JUDEȚUL PRAHOVA”
- Număr anunț
- CN1067375
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- M & D RETAIL PIPERA SRL (CUI 15327095)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.064.264,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.819.517 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1138828
- Termen limită
- 09.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 198735-2024
- Documentație de atribuire
- DF1210189
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la Caietul de sarcini - Fise Tehnice .pdf.p7s
- Anexa 2 la Caietul de sarcini -Centralizator produse solicitate.pdf.p7s
- Caiet de sarcini _ Campina _C15 Mobilier .pdf.p7s
- FisaDate_DF1210189.pdf
- Formulare_produse_Campina_C15_Mobilier.docx.p7s
- Formular_propunere_tehnica_Campina_C15_Mobilier .docx.p7s
- Model_Contract_Campina_C15_Mobilier.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) CUI RO 15327095
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SOCUB SRL CUI RO18299488
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BLOCLIT CONSTRUCT S.R.L. CUI 32043930
Valoare atribuită
3.819.517 RON
din 4.064.264,12 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 244.747,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.