Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb Luminos Fusion VE FD 31219

Număr anunț
DA35848352
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.428 RON
Valoare atribuită
33.428 RON
Data publicării
30.05.2024 13:51
Data finalizării
31.05.2024 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.428 RON

din 33.428 RON estimat