Atribuită
Anunț de participare
CHE BRĂDIȘOR. STUDIU PRIVIND ANALIZA PERIOADELOR PROPRII DE VIBRAȚIE ALE BARAJULUI PRIN MĂSURĂTORI DE VIBRAȚII ȘI INFLUENȚA ACESTORA ASUPRA SIGURANȚEI ÎN EXPLOATARE A BARAJULUI
- Număr anunț
- CN1051085
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERSITATEA TEHNICA DE CONSTRUCTII BUCURESTI (CUI 4266570)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 09.01.2023 08:41
- Anunț de atribuire
- CAN1100039
- Termen limită
- 14.02.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1168608
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIVERSITATEA TEHNICA DE CONSTRUCTII BUCURESTI CUI 4266570
Valoare atribuită
60.000 RON
din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro