Atribuită Anunț de participare

Teaca electroizolanta

Număr anunț
CN1051084
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
SIROD S.R.L. (CUI 9801207)
Cod CPV
44111500-6 · Izolatori si accesorii izolante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178.810 RON
Valoare atribuită
178.810 RON
Data publicării
09.01.2023 08:39
Anunț de atribuire
CAN1101728
Termen limită
14.02.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1168604

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIROD S.R.L. CUI RO 9801207

Valoare atribuită

178.810 RON

din 178.810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.