Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
REACTIVI PENTRU analizor MICROBIOLOGIE VITEK 2 COMPACT
- Număr anunț
- CN1067473
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 418.742,99 RON
- Valoare atribuită
- 418.003,31 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.04.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1126989
- Termen limită
- 16.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 203804-2024
- Documentație de atribuire
- DF1210465
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1210465.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie (1).docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Valoare atribuită
418.003,31 RON
din 418.742,99 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 739,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.