Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,7% sub estimat
SERVICII DE MOBILITATI EXTERNE
- Număr anunț
- CN1051094
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- TOUROPA SRL (CUI 5467911)
- Cod CPV
- 63511000-4 · Organizare de voiajuri cu servicii complete (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 391.983 RON
- Valoare atribuită
- 295.200 RON 24,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.01.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1100231
- Termen limită
- 13.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 010-020213
- Documentație de atribuire
- DF1168646
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOUROPA SRL CUI RO 5467911
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRANSILVANIA HOLIDAY TRAVELS SRL CUI RO 794572
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FLU BRIARCONSULT S.R.L. CUI 46226961
Valoare atribuită
295.200 RON
din 391.983 RON estimat
24,7%
Adjudecat la 75,3% din estimat · economie 96.783 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.