Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru produse agro-alimentare - carnati populari si crenvursti pasare
- Număr anunț
- CN1067487
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- MCA COMERCIAL SRL (CUI 13219828)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.093.893,20 RON
- Data publicării
- 05.04.2024 09:30
- Anunț de atribuire
- CAN1127757
- Termen limită
- 22.04.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1210471
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini carnati populari-signed.pdf
- caiet sarcini crenvursti pasare-signed.pdf
- FisaDate_DF1210471.pdf
- fisa tehnica crenvursti pasare-signed.pdf
- fise tehnica carnati populari-signed.pdf
- instructiuni ofertanti-signed.pdf
- model acord cadru-signed.pdf
- model contract subsecvent-signed.pdf
- model formular oferta si centralizator preturi-signed.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 1.093.893,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carnati populari | — | VALCOM 50 · VALCOM 50,PROVIGO TRADE S.R.L.,GEPETO IMPEX,ROBAND COMPROD S.R.L. 4 contracte | 280.522,80 RON |
| VALCOM 50 · contract 106513 · 24.02.2025 | 11,50 RON | |||
| VALCOM 50 · contract 128374 · 29.08.2024 | 126.500 RON | |||
| VALCOM 50 · contract 141267 · 25.11.2024 | 11,30 RON | |||
| VALCOM 50,PROVIGO TRADE S.R.L.,GEPETO IMPEX,ROBAND COMPROD S.R.L. · contract 118275 · 28.05.2024 | 154.000 RON | |||
| 2 | Crenvursti pasare | — | VALCOM 50 · S. C. MCA COMERCIAL S.R.L,ROBAND COMPROD S.R.L.,PROVIGO TRADE S.R.L.,VALCOM 50,GEPETO IMPEX · S. C. MCA COMERCIAL S.R.L 4 contracte | 813.370,40 RON |
| VALCOM 50 · contract 106509 · 24.02.2025 | 10,40 RON | |||
| S. C. MCA COMERCIAL S.R.L,ROBAND COMPROD S.R.L.,PROVIGO TRADE S.R.L.,VALCOM 50,GEPETO IMPEX · contract 118285 · 28.05.2024 | 312.000 RON | |||
| S. C. MCA COMERCIAL S.R.L · contract 141271 · 25.11.2024 | 241.200 RON | |||
| S. C. MCA COMERCIAL S.R.L · contract 128373 · 29.08.2024 | 260.160 RON | |||
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALCOM 50 SRL CUI 2795060
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEPETO IMPEX SA CUI RO11034874
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Valoare atribuită
1.093.893,20 RON
din 466.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro