Atribuită
Anunț de participare
PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU ANALIZOR INTEGRAT BIOCHIMIE- IMUNOLOGIE ARHITECT CI 4100
- Număr anunț
- CN1067475
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.371.216 RON
- Valoare atribuită
- 1.371.214 RON
- Data publicării
- 08.04.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1127954
- Termen limită
- 14.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 204817-2024
- Documentație de atribuire
- DF1210265
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1210265.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Valoare atribuită
1.371.214 RON
din 1.371.216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro