Atribuită Anunț de participare

Cartușe şi accesorii consumabile pentru imprimante și multifuncționale

Număr anunț
CN1067523
Autoritate contractantă
Garda de Coasta (CUI 29521430)
Furnizor / câștigător
NS COPIERS SRL (CUI 10891203)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.495.074,50 RON
Valoare atribuită
3.228.231 RON
Data publicării
08.04.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1128207
Termen limită
10.05.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
203386-2024
Documentație de atribuire
DF1210418

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
NS COPIERS SRL CUI RO 10891203
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NBS MARITIME OOD CUI bg127595228

Valoare atribuită

3.228.231 RON

din 2.495.074,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.