Atribuită Anunț de participare

SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERA in partizile situate in U.P. VII - DOFTANA- u.a. 27 - partida nr. 394 / 2200156800960 – Lucrari de conservare, avand volumul brut de 1601 mc.; u.a. 26C-partida nr. 395 / 2200156800970 – Lucrari de conservare, avand volumul brut de 347 mc.; u.a. 28A si 29A - partida nr. 396 / 2200156800980 –Accidentale I, avand volumul brut de 250 mc. Volum brut total : 2198 mc.

Număr anunț
SCN1119289
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Sacele RA. (CUI RO18856511)
Furnizor / câștigător
BANDI INDUSTRY SRL (CUI 1131535)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
362.648 RON
Valoare atribuită
362.648 RON
Data publicării
12.01.2023 08:54
Anunț de atribuire
SCNA1082602
Termen limită
26.01.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1168784

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BANDI INDUSTRY SRL CUI RO1131535

Valoare atribuită

362.648 RON

din 362.648 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.