Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Achiziționarea de infrastructură software – licențe de bază și echipamente informatice - infrastructură hardware, necesare pentru realizarea proiectului „PRO-ADMIN"

Număr anunț
CN1051203
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
32424000-1 · Infrastructura de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331.375 RON
Valoare atribuită
328.777 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
13.01.2023 13:06
Anunț de atribuire
CAN1102879
Termen limită
23.02.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1168899

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 331.375 RON Adjudecat: 328.777 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Infrastructură software - licențe de bază 95.375 RON PROSOFT ++ 94.775 RON ↓0,6%
2 Infrastructură hardware 236.000 RON PROSOFT ++ 234.002 RON ↓0,8%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSOFT++ SRL CUI RO 5831590
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
WEB WIN GROUP NET SRL CUI RO 26299055

Valoare atribuită

328.777 RON

din 331.375 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 2.598 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.