Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,6% sub estimat
Supervizare pentru proiectarea și execuția lucrărilor aferente proiectului ”Modernizarea și Dezvoltarea Portului Mineralier Galați”
- Număr anunț
- CN1051207
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
- Furnizor / câștigător
- TPF INGINERIE S.R.L. (CUI 26985401)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.044.115 RON
- Valoare atribuită
- 3.695.631,41 RON 8,6% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1109546
- Termen limită
- 13.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 013-034028
- Documentație de atribuire
- DF1168952
Documente
Documentația de atribuire
- 5. contract supervizare mineralier final.docx.p7s
- 5. Conventie SSM mineralier (1).docx.p7s
- 6. Formulare supervizare mineralier.docx.p7s
- Anexe CS.part1.rar.p7s
- Anexe CS.part2.rar.p7s
- Anexe CS.part3.rar.p7s
- caiet de sarcini supervizare mineralier.pdf.p7s
- capacitatile ofertantului si garantii.docx.p7s
- FisaDate_DF1168952.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TPF INGINERIE S.R.L. CUI RO 26985401
Subcontractanți 1
STEREOGIS PROIECT S.R.L. CUI 37665780
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CONSITRANS SRL CUI RO 2629539
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
PRO TOBY SRL CUI RO 5185767
Valoare atribuită
3.695.631,41 RON
din 4.044.115 RON estimat
8,6%
Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 348.483,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.