Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de revizie, intretinere si reparatii aparate de anestezie Carestation 620 si Avance CS2 cu furnizare piese de schimb
- Număr anunț
- CN1051221
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50420000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.869.568,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.869.568,60 RON
- Data publicării
- 18.01.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116913
- Termen limită
- 27.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 015-037684
- Documentație de atribuire
- DF1169005
Documente
Documentația de atribuire
- Documentatie de atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1169005.pdf
- Model acord cadru de servicii.pdf.p7s
- Model contract subsecvent de servicii.pdf.p7s
- Modele formulare.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 2.869.568,60 RON Adjudecat: 2.869.568,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de revizie, intretinere si reparatii masina standard d… | 814.233,20 RON | S.C. GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA S.R.L. | 2.869.568,60 RON |
| 2 | Servicii de revizie, intretinere si reparatii masina de anestez… | 2.055.335,40 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Valoare atribuită
2.869.568,60 RON
din 2.869.568,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro