Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat
Panou mobil baschet
- Număr anunț
- SCN1119551
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- SPORT ARENA SRL (CUI 15865124)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.210,08 RON
- Valoare atribuită
- 22.500 RON 10,7% sub estimat
- Data publicării
- 19.01.2023 18:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1083720
- Termen limită
- 31.01.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1169377
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPORT ARENA SRL CUI RO 15865124
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ARTIMEX PLAY SRL CUI 38370256
Valoare atribuită
22.500 RON
din 25.210,08 RON estimat
10,7%
Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 2.710,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.