Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Achiziție implementare sistem informatic pentru digitizarea proceselor de administrare a documentelor și retro-digitalizarea arhivei

Număr anunț
CN1051372
Autoritate contractantă
JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
Furnizor / câștigător
PRAS CONSULTING SRL (CUI 14688083)
Cod CPV
72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.885.624 RON
Valoare atribuită
1.870.154 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
22.01.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1106833
Termen limită
06.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 018-048372
Documentație de atribuire
DF1169269

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAS CONSULTING SRL CUI RO 14688083
Subcontractanți 1
CERTSIGN SA CUI ro18288250
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.870.154 RON

din 1.885.624 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 15.470 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.