Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,9% sub estimat
Delegarea gestiunii Serviciului de iluminat public din MUNICIPIUL ALBA IULIA, prin concesionare
- Număr anunț
- PC1002227
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.386.472 RON
- Valoare atribuită
- 26.765.737,57 RON 11,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.01.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- PCA1002290
- Termen limită
- 14.03.2023 11:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 018-051128
- Documentație de atribuire
- DF1169213
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 5 lista lucrari iluminat festi- fara valori.pdf.p7s
- Anexe 4 Cantitati de lucrari de investitii extindere iluminat public - fara valori.pdf.p7s
- Anexe 6 Lista cantitati lucrari de intretinere a sistemului de iluminat public - fara valori.pdf.p7s
- FisaDate_DF1169213.pdf
- HCL 384 din 2022 cu Anexa 1 si 2.pdf.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti_Concesiune_Iluminat.pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Valoare atribuită
26.765.737,57 RON
din 30.386.472 RON estimat
11,9%
Adjudecat la 88,1% din estimat · economie 3.620.734,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.